Instrukcje i dokumentacja

Moduły - dokumentacja

TachoTerminarz

Ten moduł zawiera informacje o wszystkich terminach, poczynając od terminu pobrania danych z kart i tachografów, poprzez terminy wymiany dokumentów, odnowienia certyfikatów itp.

Najważniejszą cechą tego modułu jest wysyłanie przypomnień SMS o nadchodzącym terminie.

Akta osobowe

Przygotowane i generowane przez moduł dokumenty umowy trafiają do e-akt osobowych. Dzięki temu cała dokumentacja kierowcy jest w jednym miejscu.

Fakturowanie

Na podstawie  ilości wykonanych analiz, pobranych plików czy innych zmiennych warunków, które ustalisz wedle własnych potrzeb TachoBank wygeneruje faktury, które trafią do klienta do panelu lub zostaną wysłane emailem, jeżeli sobie zażyczysz.

Pliki .ddd

Ten moduł odpowiada za opreracje na plikach z kart kierowców i tachografów cyfrowych. Automatyczne przypisywanie, pobieranie danych z pliku, możliwość przypisania plików 
o nietypowych nazwach. Odbiór plików z email oraz ftp.


Panel klienta

Nie wysyłaj klientowi umów, plików, faktur, raportów ani innych materiałów. Wszystko to trafi automatycznie do jego panelu.
To w panelu klienta zobaczy on ostrzeżenie jezeli nie uregulował zobowiązań wobec Ciebie.

Windykacja

System będzie przypominał klientowi o konieczności zapłaty. W przypadku przekroczenia terminu i ilości faktur, które ustalisz. Dostęp do panelu zostanie zablokowany (z wyjątkiem faktur). Analityk otrzyma informację o wstrzymaniu dalszej obsługi.

Dokumenty

Zadaniem tego modułu jest generowanie umów z klientami, ale również tworzenie 
i wypełnianie umów pomiędzy klientem a jego pracownikiem. Rozbudowany silnik przypisywania zmiennych oraz łączenia dokumentów w komplety czyni z TachoBank potężne narzędzie.

Analizy

W jednym oknie zobaczysz czy masz już kompletne dane do przeprowadzenie comiesięcznych analiz i ewidencji. 
Widzisz na jakim etapie jest obsługa każdej 
z firm oraz który anality kma wolne moce przerobowe.

Rozliczanie

Dzięki integracji z systemami bankowymi TachoBank codziennie sprawdza, czy należności spływają do Ciebie w należytej wysokości i terminie.
Wynik działania tego modułu można synchronizować z oprogramowaniem ksiegowym.

Praca 
i cierpliwość

Nie wszystkie moduły są już dostępne w wersji komercyjnej. Niektóre 
z nich są na etapie konwersji z pierwszej wersji TachoBank, nne budujemy od nowa. W związku z dużym zainteresowaniem dokładamy wszelkich starań by oddać je do użytku jak najszybciej.
Nie możemy sobie jednak pozwolić by opublikować coś co jest niekompletne lub niesprawdzone.

Bądź cierpliwy i zostań z nami !

Nowy, lepszy, szybszy.

pro-ventura
shape shape